Właśnie jesteś w: Start

Sukces Tomasza Makowskiego
Redaktor: Joanna Małysiak

KOLEJNY SUKCES

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły- Tomasz Makowski- został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.  Kuratorium Oświaty w Katowicach, 26 lutego, zorganizowało III etap konkursu dla uczniów szkół podstawowych, aby dotrzeć tak daleko uczniowie musieli przejść przez etap szkolny i rejonowy i wykazać się znajomością dodatkowych lektur, umiejętnością interpretacji tekstów kultury oraz wiedzą dotyczącą języka polskiego.  9 marca otrzymaliśmy informację o rozstrzygnięciu konkursu.  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu status Laureata zwalnia z pisania Sprawdzianu szóstoklasisty, co jest równoznaczne z osiągnięciem najwyższego wyniku.

Serdeczne gratulacje składamy zarówno na ręce laureata jak i jego rodziców. Cieszymy się, że do naszej szkoły uczęszcza tak zdolny uczeń i życzymy Tomkowi dalszych sukcesów!

Dobroczynne kartki świąteczne

kartki_wielkanocne.jpg

Dobroczynne kartki świąteczne

W dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) będzie można kupić w szkole kartki świąteczne.

Sprzedaż będzie się odbywać na pierwszym piętrze w godzinach 11:35- 11:55.

Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda.

Zachęcamy do zakupu!

Wielkanocne jajo
Redaktor: Joanna Kołoczek
wielkanocne_jajo.png

Fanfary 2015
Redaktor: Dorota Pollak
fanfary__2015_.png

Wypoczynek letni
Redaktor: Marzanna Nycz
wypoczynek_letni.png

Rekrutacja do przedszkola
Redaktor: Marzanna Nycz

rekrutacja_do_przedszkola.jpg

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH

I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH

PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ

CZECHOWICE-DZIEDZICE NA ROK SZKOLNY

Szanowni Państwo,

Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym

Chcąc zapewnić swojemu dziecku kontynuację edukacji przedszkolnej w dotychczasowej placówce, w roku szkolnym 2015/2016, należało wypełnić Deklarację pozostania w przedszkolu i złożyć ją w przedszkolu, do którego dziecko obecnie uczęszcza.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy a także rodzice, którzy chcą zmienić dotychczasowe przedszkole dla swojego dziecka, będą mogli ubiegać się o przyjęcie dziecka do wybranego przedszkola na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Nabór 2015.

Rekrutacja do klasy 1 SP
Redaktor: Alicja Wierzejska

zapisy_do_klasy_1.png

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Nabór 2015.

1% podatku
Redaktor: Tomasz Kruczalak
1procentpodatku.jpg

Marzycielska poczta