Właśnie jesteś w: Start arrow Ważne informacje arrow Dokumenty szkolne

Konto? Zarejestruj się!
Pierwszy DZIEŃ WIOSNY kl 1-3 Email
Redaktor: Bartłomiej Nowak

Dnia 19 marca 2010 r. również klasy młodsze postanowiły przywitać wiosnę. W tym dniu dzieci nie tylko ubrały się w kolory wiosenne: zielony i żółty, ale także przyniosły do szkoły wiosenne rekwizyty. I tak na głowach dzieci pojawiły się duże, wiosenne kapelusze i wianki z wiosennych kwiatów, a w dłoniach – wiosenne kwiaty – tulipany, przebiśniegi i żonkile. Dzien Wiosny

Ponadto, w szkole został zorganizowany konkurs plastyczny o tematyce wiosennej. Zadaniem dzieci było przedstawienie wiosny dowolną wybraną techniką plastyczną. Prace dzieci przeszły najśmielsze oczekiwania. W każdej klasie zostało wyróżnionych kilka prac, które można podziwiać na szkolnej gazetce. Dzieci otrzymały nagrody – dyplomy i słodkie upominki. Na apelu, który był ukoronowaniem pierwszego dnia wiosny, każda klasa zaprezentowała się w swoich wiosennych strojach, a także zaśpiewała przygotowaną piosenkę. Każda klasa została nagrodzona ogromnymi brawami i słodyczami za piękny występ i wysiłek związany z przygotowaniami do powitania wiosny. Na apelu rozdano również nagrody zwycięzcom konkursu ortograficznego i matematycznego pt.” I love maths”.

Gratulujemy. I tak wiosna zawitała do naszej szkoły i do naszych klas. Mamy nadzieję, że zostanie z nami na długo.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »

statystyka Katalog stron internetowych